RapidSharing: snadné stahování z RapidSharu

Reseller

Pro partnery, kteří myslí spolupráci Vážněji (weby, fóra, firmy či jednotlivci) nabízíme reseller program s 50% provizí z prodaných licencí.

Princip této spolupráce je velmi jednoduchý. Vy jako Reseller si od nás zakoupíte 10 a více licencí ve Vámi požadované struktuře. Tyto licence Vám budou prodány s 50% slevou. Po úhradě a připsání peněz na náš účet (v případě dlouhodobé bezproblémové spolupráce nebudou peníze požadovány předem) Vám bude zřízen účet, kde budou evidovány počty licencí, které jste si zakoupili. Tyto licence Vy pak následně prodáte v rámci Vašich odbytových kanálů (na webu či fóru) za cenu dle Vašeho uvážení se ziskem minimálně 50%. Jakmile licenci někomu prodáte zašlete nám jeho email a my se postaráme o zbytek (zaslání aktivačního emailu, technická podpora atd.).

Referral pro weby a fóra
Druh licence, kterou lze zakoupit v rámci Reseller programu 50% provize z prodeje licence minimální počet licencí pro zakoupení v rámci Reseller programu
90 dní cca 20 Kč
180 dní cca 35 Kč 10
365 dní cca 44 Kč např. 2x90 dní + 8x365 dní

Pokud si tedy objednáte např. 24 licencí ve struktuře 2x90 dní + 22x365 dní v hodnotě 2258 Kč zaplatíte za ně pouze 1129 Kč (pro Vás 50% sleva) pak tyto licence v rámci svého prodejního kanálu prodáte za standardní cenu 2258 Kč se ziskem 1129 Kč.
50% provize je v našich končinách nevídaný luxus a tak věříme, že řada z Vás tuto příležitost spatřila a pevně se jí chopí. V tuto chvíli je Reseller program pro každého, kdo odebere 10 a více licencí, v budoucnu však nevylučujeme omezení statutu Reseller pouze na vybrané subjekty v rámci zachování kvality poskytovaných služeb.

Reklamní materiály a informační sdělení včetně posledních verzí programu Vám jakožto Resellerům budou doručovány přednostně. Technickou podporu uživatelům programu zajistíme my. Na Vás je pouze prodej a zisk.