RapidSharing: snadné stahování z RapidSharu

Reklamní prostor

RapidSharing.eu Vám nabízí reklamní prostor jak na těchto stránkách tak především v programu Rapget.RS, kde je pro tyto účely vyhrazeno speciální místo.

Proč inzerovat právě s námi? Program Rapget.RS nabízí možnosti, výkon a funkcionalitu, kterou nenabízí žádný jiný specializovaný RapidShare downloader a tak se zcela dle očekávání stal jedním z nejoblíbenějších downloaderů na trhu pro stahování z RapidShare serverů a jeho potenciál stále roste stejně tak jako počet jeho uživatelů.

  • více než 140.000 aktivních uživatelů
  • 95% z nich jsou muži
  • 70% z nich jsou ve věku 18 - 35 let
  • mají vlastní finanční prostředky
  • denně stahují Gigabajty dat
  • záliby: Internet, audio, video, hry, programy
  • měsíčně shlédnou přes 50 000 000 zobrazení v našem reklamním systému

Lepší zacílení konkrétní skupiny zákazníků nenajdete!

Pro koho je reklamní prostor určen? Reklamní prostor může využít kdokoli, jak obchodní společnosti tak fyzické osoby, které potřebují své produkty či služby zacílit na přesně definovaný segment zákazníků. Jediným omezením je samozřejmě obsah reklamy, který nesmí porušovat aktuálně platné zákony ČR. Reklamního prostoru samozřejmě mohou a měly by využít také již etablovaná či právě začínající fóra zaměřující se na tematiku RapidShare (toto je nejlepší způsob jak oslovit, udržet či získat nové uživatele, kteří jsou pro Vaše fóra tím nejcennějším).

Jakou účinnost reklamy mohu očekávat? Účinnost reklamy je velmi vysoká. Reklamní zobrazení se zobrazují pouze v okamžiku, kdy je s programem aktivně pracováno, tedy v okamžiku vkládání či kontrolování downloadu uživatele, kdy jeho pozornost je upotána Vaší reklamou. V tuto chvíli dosahuje náš reklamní systém v programu přes 800 000 zobrazení denně dle auditu společnosti TOPlist. Další podrobnější statistiky jsou pak monitorovány službou Google Analytics. Přistup do statistik je veřejný.

Návštěvy: 32 817 491
Absolutní jedineční návštěvníci: 536 367
Zobrazení reklamy v programu: 217 880 459

Zdroj: Google Analytics za období 1.1.2009 až 6.11.2009

Jaký segment zákazníků Vaše kampaň osloví? Segment zákazníků lze v našem případě definovat velice přesně. Na základě řady online průzkumů i našich vlastních analýz program používá přes 70% uživatelů ve věku 18 a více let, ostatní jsou pak ve věku od 15 do 18 let. V zásadě je tato struktura zákazníků logická vzhledem k tomu, že uživatelé programu Rapget.RS musí disponovat jistou kupní silou aby mohli vlastnit Prémiový účet na RapidShare a využívat tak náš program. Z hlediska reklamy se jedná o velmi zajímavý a dobře cílený zákaznický segment s velkou kupní silou.

Jaké formáty lze pro Vaši kampaň využít? Základní parametry pro reklamu umístěnou v programu Rapget.RS jsou:

rozměry: 468x60 pixelů (full banner) | 550x103px (special banner)
formát: Flash, GIF a další standardní grafické formáty
velikost: do 35 - 40 KB

Pokud nemáte kapacitní zdroje pro tvorbu reklamního banneru anebo se tím prostě nechcete zabývat, lze využít našich služeb a my Vám rádi reklamu navrhneme a vytvoříme. V tomto případě nás kontaktujte na reklama@rapidsharing.eu .

Kolik to stojí? V zásadě je několik možností.

Jste firma či podnikající fyzická osoba:

Typ reklamy

Doba inzerce

Cena

Garantovaná zobrazení

reklamní banner 468x60px

1 měsíc

smluvní

1 500 000

reklamní banner 550x103px

1 měsíc

smluvní

1 500 000

Dobu inzerce lze samozřejmě individuálně upravit, nicméně ze zkušeností je třeba reklamní sdělení nechat pracovat v podvědomí uživatelů po delší dobu což následně výrazně zvýší účinnost reklamy. Pro konkrétní podmínky či případné dotazy týkající se reklamního prostoru nás prosím kontaktujte na emailu reklama@rapidsharing.eu .

Jste fórum s Waréz tématikou a máte za týden více jak 5000 návštěv:
V tomto případě nás kontaktujte a reklamní podpora proběhne formou vzájemné výměny reklamních bannerů bez finančních nároků.

Chcete podpořit svůj projekt a máte méně než 5000 návštěv týdně:
V tomto případě Vám zajistíme rychlou reklamní podporu, která zahrnuje minimálně
350000 zobrazení v našem reklamním systému za cenu 250 Kč po dobu jednoho týdne. Platbu lze provádět přes SAZKA terminály, bankovní účet či PAYPAL viz níže. Váš projekt nesmí být v příme konkurenci s naším.

Pokud chcete za reklamu platit pomocí PAYPAL pošlete sponzorský dar v hodnotě od 250 Kč a do poznámky uveďte Váš email a odkaz na reklamní banner (např. http://www.vasedomena.cz/banner.gif). Počet garantovaných zobrazení bude počítán systémem 1000 zobrazení za 0,7 Kč (minimální částka investovaná do reklamy je 250 Kč).

Jak mohu ověřit statistiky přístupů? Počet zobrazení je kontrolován na základě Google Analytics reportu. Statistiky přístupů a zobrazení jsou veřejně přístupné na adrese:

Web: http://www.google.com/analytics
Login: reklama@rapidsharing.eu
Heslo: (na vyžádání)

Další možností jsou generované statistiky v auditu společnosti TOPlist.