RapidSharing: snadné stahování z RapidSharu

Referral pro weby a fóra

Pro weby a fóra nabízíme referral program a snadný výdělek z prodaných licencí našeho programu. Stačí pouze aby se uživatel dozvěděl na Vašem webu či fóru o našem programu a výhodách zakoupení licence přes referral (získá měsíc zdarma navíc), a program si zakoupil a v poznámce u platby uvedl referral, který bude identifikovat Váš web či fórum. Poté uživatel obdrží k samotné licenci zdarma měsíc navíc a vy získáte 10ti procentní provizi ze zakoupené licence. Vyúčtování bude probíhat jednou měsíčně převodem na Váš účet (částka k vyúčtování musí být vyšší než 200 Kč, pokud je nižší převádí se do dalšího měsíce dokud této minimální částky nedosáhne a pak je vyúčtována).

Referral pro weby a fóra
Druh licence, kterou si zakoupí vámi doporučený uživatel 10% provize z prodeje licence počet měsíců, které získá vámi doporučený uživatel
90 dní cca 4 Kč 1
180 dní cca 7 Kč 1
365 dní cca 10 Kč 1

Pokud si tedy přes Váš web či fórum zakoupí denně např. 10 uživatelů licenci programu na 365 dní, získáte za měsíc cca 10 (uživatelů) * 10 (Kč) * 30 (dní) = 3000 Kč měsíčně, které Vám na konci měsíce vyúčtujeme a převedeme na Váš bankovní účet. Pokud prodáte těchto licencí denně 100 je měsíční výdělek cca 30 000 Kč. Záleží pouze na tom kolik uživatelů si na základě Vašeho doporučení program zakoupí (zpravidla čím větší a lepší reklama, tím větší příjmy).

Rekapitulace

Co musíte pro to abyste začali s námi vydělávat udělat?
Stačí pouze na Vašem webu či fóru inzerovat náš program s výhodnou nabídkou koupě programu přes referral systém. S podklady a informacemi, které by jste měli úvést na Vašem webu Vám pomůžeme (screeny, texty, videa, návody).

Co získáte?
Po tom co jednou vytvoříte reklamní texty a necháte je zobrazovat na Vašem webu se již o nic nestaráte a automaticky získáváte 10ti procentní provizi z každé licence zakoupené na základě doporučení z Vašeho webu či fóra.

Jak postupovat aby byl referral platný

  1. Uživatel, kterému jste program doporučili si jej musí zakoupit.
  2. Vysvětlete novému uživateli výhody toho, že zakoupí program přes Vaše doporučení a uvede i Váš referral v objednávce (získá měsíc zdarma navíc).
  3. Při zakoupení programu musí tento uživatel uvést do poznámky (v SMS, v poznámce u bankovního převodu nebo v poznámce při PayPal platbě) jak jeho email tak Váš referral např. takto: jeho_email ref=váš_referral (identifikační refferal je doména Vašeho webu či fóra, např. josef.novak@email.cz ref=warforum.cz) 
  4. Jakmile si zákazník zakoupí program na základě Vašeho doporučení bude jemu automaticky prodloužena doba licence a vy získáte smluvenou provizi viz tabulka výše.
  5. Při zjištění pokusu o jakékoli zneužití tohoto referral systému se záměrem poškodit práva autora či druhých uživatelů budou licence, kterých se toto porušení týká okamžitě zablokovány a provize neproplaceny.

V případě zájmu o zapojení se do našeho referral systému či dalších dotazů nás kontaktujte přes kontaktní formulář či na emailu info@rapidsharing.eu.