RapidSharing: snadné stahování z RapidSharu

Referral pro každého

Nově nabízíme možnost získání neomezeného prodloužení Vaší licence zdarma za získání nových prémiových uživatelů na základě Vašeho doporučení. Například pokud vlastníte jakoukoli prémium licenci programu a doporučíte náš program Vašemu kolegovi, který si pak na základě Vašeho doporučení program zakoupí na 365 dní, vy automaticky získáte další 3 měsíce, o které se prodlouží Vaše licence. Kolega, který zakoupí program na základě Vašeho doporučení dostane jako bonus 1 měsíc zdarma. Více v tabulce pro prémiové uživatele níže.

Referral pro prémiové uživatele
Druh licence, kterou si zakoupí vámi doporučený uživatel počet měsíců, které získáte vy za doporučení počet měsíců, které získá vámi doporučený uživatel
90 dní 1 1
180 dní 2 1
365 dní 3 1

Referral může využít i uživatel, který si program ještě nezakoupil, v takovém případě po doporučení třem dalším potencionálním uživatelům, kteří si program zakoupí i tento uživatel obdrží vlastní prémiovou verzi. Více v tabulce pro free uživatele níže.

Referral pro free uživatele
Počet nutných doporučených uživatelů Druh licence, kterou získáte počet měsíců, které získá vámi doporučený uživatel
3 90 dní 1


Jak postupovat aby byl referral platný

  1. Uživatel, kterému jste program doporučili si jej musí zakoupit.
  2. Vysvětlete novému uživateli výhody toho, že zakoupí program přes Vaše doporučení a uvede i Váš email v objednávce (získá měsíc zdarma navíc).
  3. Při zakoupení programu musí tento uživatel uvést do poznámky jak jeho email tak Váš email např. takto: jeho_email ref=váš_email
  4. Jakmile si zákazník zakoupí program na základě Vašeho doporučení bude jemu i Vám automaticky prodloužena doba licence viz tabulky výše a budete o tom  informováni. V případě, že jste zatím free uživatel dostanete aktivační email až po třetím Vámi doporučeném uživateli, který si program zakoupil.
  5. Není dovoleno referral odkazovat sám na sebe a při zjištění pokusu o jakékoli zneužití tohoto referral systému se záměrem poškodit práva autora či druhých uživatelů budou licence, kterých se toto porušení týká okamžitě zablokovány.