RapidSharing: snadné stahování z RapidSharu

Co o nás říkají

Na tomto místě je zveřejněn necenzurovaný komentář 148 uživatelů programu Rapget.RS, kteří odpověděli v rámci našeho průzkumu na níže uvedené dotazy. Další strukturované dotazy a jejich zpracování je pak uvedeno v naší závěrečné zprávě.

Komentáře nejsou v žádném případě vykonstruované či zmanipulované a každého hodnotivšího uživatele lze jednoznačně vyhledat v naší databázi dle interního čísla uživatele.

V následující tabulce je uvedeno prvních 30 hodnocení, další jsou pak ke stažení v PDF na konci této tabulky.

 ID 

Co se Vám na programu nejvíce líbí?

Co Vám na programu nejvíce vadí?

Závěrečné hodnocení programu a projektu Rapget.RS

 3 Jednoduchost, čeština Používání licencí Program i projekt samotný velmi dobrý, jen škoda těch licencí
 7 Rychlé a přehledné stahování, kontrola funkčnosti linků. Na programu nevadí skoro nic kromě reklamy, ale ta je asi nutná Program RapgetRS se povedl, a myslím že má i budoucnost.
8 Rychlé a přehledné stahování, kontrola funkčnosti linků. Po postupném doladění verzí již nenám s programem žádný problém, možná jen obrázky pod info. S programem jsem ve výsledku velice spokojen. Stahování jde bez problémů. Booster a multidownload funguje taky skvěle. Link checker je výborná součást
9 stale pribudajuce funkcie ulahcujuce pracu design celkom slusne, len neviem naco ta licencia, no ale to asi vy viete
10 Funkcionalita a rychlost stahovani, stahuje to vzdy v plne vysi Lagy a pomale nabihani (start programu) Urcite nejlepsi RS download manager. Rychlejsi sem nevidel a jsem spokojeny, ostatne kdyz jsem u kamose a chcu neco stahnout tak nadavam ze mu to trva bo nema ten program takze 9/10
12 Jednoznačně jeho jednoduché ovládání a rychlost stahování (Booster) A taky pěkný přehled o mém premium účtu. Nic Tento projekt je si myslím velmi dobrým nápadem a velmi kladně hodnotím celý jeho průběh. Na chybné zprávy které jsem zasílal emailem mi bylo ihned odpovězeno. Program má určitě budoucnost a doufám že se bude dařit jej rozvíjet i nadále jako doteď. Program hodnotím na jedničku :)
13 rychlost, intuice, příjemný vzhled, sice málo funkcí, alle zato jsou tyto funkce užitečné(na co 50 možností, když se stejně využijí 2-3) nic co by mi nějak extra vadilo, možná jen ty reklamy a trochu přehlednost, ale to jde o zvyk Nejlepší download manager na RS.com, který jsem kdy používal, obsahující skutečně jen ty nejduležitější funkce, velmi ceněné vkládání pouze daného počtu linků, snadná práce, dávám 85%(kde 100% je maximum)
14 Dobré jsou tabulky s informacemi o účtě, celkem staženo, zbývající čas atd.. Nešifrování souboru RapgetRS.xml "Projekt Rapget.RS byl dobrý nápad a vznikl z něho vynikající program.
Žádné složité vkládání více linku (v případě GetRight a IDA), jednoduché nastavení(ovládání), přehledný => skvělý soft => Rapget.RS"
15 rychlost "viz.:
Zde uveďte vaše nápady na další rozšíření funkcionality programu:"
podla mna je to najlepsi rapidshare downloader
16 Líbí se mi to že se ukládaj linky do txt. Taky že vipne pc po stahování.. No nevím jestly přímo vadí ,ale zdá se mě že program strašně pomalu nabíhá... Já bych hodnotil za 1. :-)
17 Velká možnost nastavení, booster náročnost na procesor Podle mě je to nejlepší program na stahování z rapidu. Pokud by se program přeložil do dalších jazyků tak má šanci se uchytit i celosvětově. Doufám že se program bude nadále vyvíjet a omlouvám se za pozdní vyplnění dotazníku (nějak mi to vypadlo z hlavy)
18 "- Neinstaluje sa, velkost
- Rychlost stahovania
- Jednoduchost prostredie"
"- Chýba mi rozdelenie nie na 2 okna (ako Flashget) na linky stahovane a linky stiahnute
- Reklama (nevadi ale vedel by som si to predstavit aj bez nej)"

8.3 z 10. Chyba mi tam, niekolko funkcii na sprijejmnie a sprehladnenie prace s rapgetom.rs

19 rychlost, funkcionalita, jednoduchost, přehlednost, malá velikost, nenáročnost... nic mě nenapadá... Rád jsem byl součástí testu, protože mě program velmi překvapil a rozhodně zůstanu jeho uživatelem i nadále....super nápad i jeho realizace....díky...
21 Jednoduchost Nedořešené upgrady Velmi jsem s ním spokojený, nic jiného jsem od té doby, co jsem tejnto program poznal, nepoužil.
22 Rychlost,přehlednost,design Nic konkrétního Byl to výborný nápad začít vyvíjet tento super program. Velmio zřídka sem s ním měl nějaký problém a když už, tak se to týkalo k přihlášení k RS.com ale i to časem pominulo...
23 "- je víc, než user-friendly
- velké jednoznačné ikony v horní části
- důležité údaje při běhu stahování (co se stahuje, kolik staženo aktuálně a kolik soubor má, čas do konce stahování a jak dlouho se už stahuje - tak samo i o celkovém průběhu)
- informace o accountu
- možnost měnit accounty
- sám si najde odkaz v linku (např ...neco.rar.html a sám stahuje neco.rar), není potřeba link upravovat, jak např. ve FalshGETu
- automatické ověrení linků"
"Bylo by toho víc:
- celková rychlost (rychlost stahování) není kalkulována z reálné rychlosti, ale součtem rychlostí stahovaných souborů, které jsou průměrné.
- stálé načítání údajů o účtu (mohlo by být méně častější, resp. nastavitelné)
- přesun stahovaných souborů ve frontě je pomalé (při fci úplně nahoru, resp. úplně dolů)
- občas se mi stává, že nelze načíst informace ze serveru
- řešili jsme to spolu, ale nějak nebylo dořešeno! -> při nefunkčním linku se mi tyto linky ani nevloží do fronty. Jak si mi posílal screen, tak ty si ty linky vložil, ale označily se ti jako mrtvé, ale mně ani vložit nejdou
- strašně velký logovací soubor RapgetRS.log (stáhl jsem k dnešku cca 249GB a logáč má 72MB, což se mi zdá docela moc, mohli by jste to redukovat)"
Jak jsem napsal o trochu výše - nevím, jestli jsem byl jediný, komu se problém s vkládáním nefuknčních linků vyskytl, ale ten problém mi přetrvává dodneška (i při verzi 9.0.0). Potom ještě taky to, že se někdy program nemůže připojit k serveru, nebo napíše, že je off-line. Ale to, si myslím, by už mělo být vychytané, pokuď to chcete hodit do ostrého provozu.
24 určitě rychlost stahování ta je bezkonkurenčně nejlepší a potom jednoduchost přehnaně do očí bijící grafika a dlouhý start programu, divný update , chtělo by to něco hoodně nenáročného jako třeba spustit nějaký update.exe a  ten by to všechno udělal sám myslím si že je to dobře udělaný download manažer a nejrychlejší na který jsem zatím narazil
25

"Rychlost stahování...na jednom PC jsem zapl FlahGet a na svém PC jsem následně zapl Rapget.RS. Rychlost FlashGetu velmi znatelně klesla, naopak Rapget.RS stahoval téměř plnou rychlostí."

Náročnost při načítání programu (mám jen na notebooku a docela trvá, než mi program plně načte a i jeho obnovení z minimalizace je náročnější na procesor). Pozitivní - viz. Co se Vám na programu nejvíce líbí?
26 Jeho provedení. Styl a jednoduchost. Nevadí mi nic, jsem spokojen s upadaty a celkovou funkcí programu Projekt je dobře zpracován a líbí se mi, že se k němu přistupuje zodpovědně. Tento program je oproti běžnému Rapgetu, případně oficiálnímu programu od rapidshare, vypracovanější a bere se v něm zřetel na to, co opravdu uživatelé potřebují,
27 Sprava vice uctu a moznost ulozeni hesla primo k archivu v programu. Nejvice me stvala neustala nutna reaktivace pri stazeni nove verze nebo po spusteni programu na jinem PC. Program shledavam jako vydareny. Hodne se mi libi moznost spravy vice uctu soucasne a moznost ulozit si heslo primo k archivu.
28 Kvalita provedeni, toze je zadarmo. Občasné vypadky. Zda se mi ze to muze byt casem i spicka mezi rapid share downloaderama.
29 "-vložení linků ze schránky (je to opravdu dobrý tlačítko)
-informace o účtu
-jednoduchost a intuitivní ovládání"
"-žádná nápověda, informace o vydavateli, email.... (i když teřab nápověda není potřeba pro intuitivní ovládání)
-nejde řadit programy podle sloupců (soubor, veliksot, zbývá)
"
Program rozhodně může obohatit nabídku Dl manažerů, avšak konkurence je veliká a bude těžké se prosadit.....program mě sice zaujal ale ne natolik abych šel a koupil si ho, aspoň ne prozatím.
30 Jeho rychlost stahování, s boosterem jede vždy na plnou rychlost, jednoduchý, přehledný design Zdá se mi, že na méně výkonných PC program bere neskutečně mnoho paměti, někdy ani nezvládá při stahování koukat na Video.. Ale pouze u starších PC, IP4.. Tento program hodnotím 8/10 - Určitě budu používat, jeden z nejlepších programů na stahování z RapidShare.com vůbec. Gratuluji všem programátorům, odveli jste opravdu vynikající práci

Všech 148 hodnocení a další informace o BetaTesu jsou uvedeny v následujícím dokumentu: Závěrečná zpráva - Rapget.RS.pdf